Laminacja brwi – na czym dokładnie polega?

Na pewno każdy z nas słyszał o takim zabiegu jak laminacja brwi. Jest to zabieg dosyć popularny. Dowiedzmy się o nim nieco więcej.


Definicja laminacji brwi

Najlepiej byłoby rozpocząć od samej definicji. Otóż, laminacja brwi https://ohmani.pl/laminowanie-brwi/ jest tak naprawdę zmianą kształtu oraz także kierunku wzrostu włosa przy pomocy tioglikolowego kwasu. Jest to składnik główny preparatów właśnie służących laminacji brwi. Wiązania, które warunkują u nas aktualny kształt włosa pozostają zerwane, a preparat utrwala znacznie nowy kształt. Nie musimy się niczego obawiać, ponieważ laminacja brwi jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Po prostu łuski włosa pozostają zamknięte oraz napompowane składnikami odżywczymi.


Zabieg ten dedykowany jest wszystkim osobom, które mają problemy ze swoimi włoskami niesfornymi, które jest ciężko ułożyć. Laminowanie brwi sprawdza się świetnie dla cienkich oraz zniszczonych brwi. Okazuje się, że zabieg ten jest w stanie je pogrubić nawet o sto procent. Przekonajmy się o tym na własnej skórze.