Farming Simulator 17 Recenzja Gry

Farming Simulator 17 Recenzja Gry

Farming Simulator 17 pobierz

Farming-simulator 17 jest świetną grą dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Nie posiada żadnych ograniczeń wiekowych i jest idealna dla każdego. Symulator farmy od lat robią ogromną karierę na rynku gier. Wydaje mi się, że nie ma takiej osoby która nie słyszałaby o grze farming simulator. Gra ta cieszy się ogromną popularnością i bardzo wysokim uznaniem. Dlatego zajmuje czołowe miejsca w rankingach gier roku. Sprzedawana jest w 1 000 000 egzemplarzy co powoduje że producenci wpuszczają na rynek co chwilę nowe wersje. Kultowy tytuł jest najczęściej wybierany wśród każdego pokolenia. Siedemnasta wersja tej gry wprowadza wiele nowości i wiele poprawek. Gra ta posiada bardzo nowoczesną grafikę, która jest idealnie dopracowana. Zadbano o każdy najmniejszy szczegół tak aby gra była idealna. Cała grafika jest bardzo przyjemna dla oka i umila każdą rozgrywkę. Ze względu na grafikę po ten tytuł sięgają wszystkie pokolenia, które bardzo pozytywnie oceniają tą grę.
 
W nowej wersji wprowadzono bardzo wiele nowych pojazdów bardzo znanych marek. Poszerzony o nowe maszyny garaż jest bardzo świetnym udogodnieniem w tej grze. Wszystkie pojazdy wyposażone są w radia znacznie umila grę. Przyjemna jazda samochodem połączona jest z dobrą muzyką. Gra jest otwarta dla początkujących graczy, którzy wcześniej nie grali w inne wersje. Producent zaprojektował godny uwagi samouczek, który znacznie ułatwia grę na samym początku. Producent dodał nowe rodzaje upraw i hodowli co znacznie urozmaica grę. Projektanci zapewnili dostęp do modów nawet na konsolach. Zdecydowanym minusem tej gry jest brak wprowadzenia pór roku, które bardzo urozmaiciłyby grę. Gra Farming Simulator 17 ma bardzo słabo dopracowaną fizykę pojazdów. Pomimo tych kilku wad, gra w dalszym ciągu jest wybierana przez dzieci, młodzież i dorosłych i oceniana jest bardzo wysoko. Największą zaletą tej gry jest możliwość nieograniczonego z góry fabułą wykonywania prac. Gra jest świetną formą rozwoju i dzięki niej można się wiele nauczyć. Grafika w grze została zaprojektowana w taki sposób, że samego względu na nią warto zagrać w tą grę. Producent ogromną uwagę przywiązał do najmniejszych szczegółów tej gry a na pierwszym miejscu postawił zadowolenie swojego klienta. Gra oceniana jest bardzo wysoko przez wszystkich użytkowników, nie zawiera błędów i jest bardzo łatwa w obsłudze.
 
Znany wszystkim tytuł farming-simulator ma długą historię, jednak obecna wersja tej gry jest jedną z lepszych, które wydał producent. Warto zwrócić uwagę na to, że tytuł ten został wyprodukowany z myślą o najmłodszych i najstarszych. Może być świetną formą integracji między rodzicem a dzieckiem. Dziecko może wynieść z tej gry wiele ważnych zagadnień i przydatnej wiedzy. Każdy kto zastanawia się nad zakupem tej gry powinien jak najszybciej tego dokonać Farming Simulator 17.

3 komentarze

  1. leucred40pres pisze:

    już nie mogę doczekać się FS 19 będzie mega 🙂

  2. damianwola44 pisze:

    ciekawe czy wprowadzą faktycznie jakieś nowości. Czy tylko duzo gadają a Farming 19 będzie wyglądał jak 17

  3. RoxaneBertotti39285 pisze:

    poczekamy zobaczymy 😀

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *