Porównanie nowego Farming Simulator 19 a Farming Simulator 17.

Porównanie nowego Farming Simulator 19 a Farming Simulator 17.

W tym artykule porównamy sobie różnice między Farming Simulator 17 a Farming Simulator 19. W FS 19 duży nacisk został położony na silniku graficznym. Rezultaty są niesamowite o czym przekona się każdy fan symulatorów. Została wprowadzona technologia HDR dzięki której jesteśmy w stanie przy pełnym ekranie wyświetlić całe spektrum kolorów. W FS 19 została wprowadzona także technologia SSAO dzieki niej wszystkie obiekty w grze posiadają własne cienie. Technologia zastosowana w nowym symulatorze pokazuje duzo większy realizm w grze niż to było widoczne w poprzednich częsciach gry. Zostały ulepszone wszystkie powierzchnie tekstór które wyglądają realistycznie oraz reagują na różne częstotliwości oświetlenia.

Wielu z was zapewne zastanawia się jak te wszystkie nowości przekładają się na wygląd gry. Dziś zostały przygotowane 2 zrzuty ekranu. Oba zrzuty są zrobione o tej samej porze dnia i w tym samym miejscu. Jednocześnie podkreślamy że gra Farming Simulator 19 jest w bardzo wczesnej wersji alfa. Oznacza to że te zrzuty ekranu nie są ostateczne. Do samej premiery gry mogą zmienić się jeszcze wszystkie detale.
Poniżej przedstawiamy zrzuty ekranu:

Farming Simulator 17 Pobierz

   Farming Simulator 19 Pobierz

Poniżej przedstawiamy 2 porównanie.

Farming Simulator 17 Pobierz Farming Simulator 19 Pobierz

A wy co o tym myślicie?? Czy będzie w grze aż taka różnica?? Czy może zdjęcia zostały podrasowane?? Piszcie w komentarzach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *