Recenzja Farming Simulator 19 – Co nowego w grze

Recenzja Farming Simulator 19 – Co nowego w grze

Recenzja Farming Simulator 19

Farming simulator 19 to świetna gra na komputer. Farming Simulator 19 jest kolejną częścią serii symulatorów rolnika, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Przy tej wersji twórcy podjęli decyzję i wykonali ogromnie duży krok w przód i oparli swoją grę na zupełnie nowym silniku graficznym. Producenci zaprojektowali duży otwarty świat, który złożony jest z trzech dużych, różnych lokalizacji. Gra ujrzała rynek w 2018 roku i występuje w polskiej wersji językowej co znacznie ułatwia nam grę. Gra odpowiednia jest dla dziecka i dorosłego w każdym wieku, nie posiada żadnych ograniczeń.
farming simulator 19 recenzja 
Gra została wyposażona w świetnie zaprojektowaną grafikę przez producenta. Projektanci przywiązali ogromną wagę nawet do najmniejszych szczegółów, które znacznie umilają grę. Przyjemna grafika dla oka jest bardzo ważnym elementem każdej wartościowej gry. Dobrze zaprojektowana grafika jest wizytówką gry. Każdy najmniejszy szczegół w grze jest bardzo ważny. W tej wersji producent wprowadził wiele, ułatwiających grę nowości. W tej wersji możemy na polach uprawiać różnego rodzaju nowe rośliny, które zostały wprowadzone przez producenta. Producent tej gry wprowadził również wiele nowych pojazdów, które są jedną z podstaw tej gry. Do dyspozycji mamy aż setki pojazdów. We wcześniejszych wersjach było dostępnych wiele pojazdów lecz nie w takiej ilości. W grze występuje wiele różnych nowych zwierząt. W nowej wersji pojawiły się między innymi konie. Do gry dodano bardzo dużą ilość nowych narzędzi które bardzo ułatwiają grę i dają wiele nowych możliwości. Dzięki wprowadzeniu wielu nowych narzędzi, pojazdów i zwierząt gra jest atrakcyjna i bardzo nowoczesna nawet dla graczy, którzy grali w poprzednie wersje. Producent wprowadził do gry zupełnie nowy system misji, który zapewnia świetną rozrywkę dla każdego gracza zarówno nowego jak i doświadczonego. Gra farming simulator 19 pozwala nam na wybór wyglądu naszego własnego farmera, którym będziemy grać podczas całej gry. W grze mamy również możliwość kupowania oraz sprzedawania różnych ziemi. Posiadamy również możliwość sprzedaży wszystkich naszych plonów. Producent znacząco poprawił wygląd wszelkich postaci które są sterowane przez komputer. Gra posiada również bardzo rozbudowany system multiplayer, który daje możliwość grania wraz z innymi 15 graczami. Gra umożliwia oczywiście zabawy w pojedynkę.
 
Według mnie 19 wersja tej gry jest najlepsza. Świetnie dopracowana Grafika oraz niemalże idealnie zaprojektowana gra nie posiada żadnych błędów. Poprzez wiele wprowadzonych nowości, gra jest atrakcyjna również dla użytkowników którzy grali we wcześniejsze wersje tej gry. Nowy system misji jest bardzo dobrze rozbudowany i zapewnia naprawdę świetną rozrywkę. Gra od wielu lat jest bardzo pozytywnie oceniana przez innych użytkowników i osiąga bardzo wysokie wyniki sprzedaży.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *